Close

Twitter'dan En Son Ürün ve Politika Güncellemeleri

Twitter'dan En Son Ürün ve Politika Güncellemeleri Twitter’dan En Son Ürün ve Politika Güncellemeleri twitter

Gün içerisinde tarafıma Twitter üzerinden gelen bir maili sizlerle paylaşmak istiyorum. Twitter son dönemlerde yaptığı değişiklikleri özet bir senaryoyla kullanıcıları ile paylaşmış. E bana da bu maili sizlerle paylaşmak düşer 🙂

Merhaba Adem Altan,

Twitter’ı daha da eğlenceli, kullanışlı ve güvenli yapmak için çok çalışıyoruz. Sadece geçtiğimiz bir iki ay içinde uygulamaya şu özellikleri kazandırdık:

  • Android için Vine: Vine hayatı hareketli görmenin ve paylaşmanın en iyi yoludur. Arkadaşlarınızın ve ailenizin görmesi için basit ve eğlenceli bir biçimde kısa, güzel ve döngüsel videolar oluşturun. Üstelik artık Google Play‘den (ve iPhone için App Store‘dan) edinebilirsiniz.
  • Windows Phone ve BlackBerry uygulaması güncellemeleri: Gittiğiniz her yere en yeni Twitter özellik ve işlevlerini yanınızda götürmenin avantajını yaşayın. Bu uygulamaları mobil indirmeler sayfamızda bulabilirsiniz.
  • Giriş doğrulama: Giriş yapanın gerçekten siz olduğundan emin olmak için giriş işlemine ikinci bir onay ekleyin. Bu ek güvenlikten yararlanmak için hesabınıza bir telefon numarası ve e-posta adresi ekleyin ve doğrulayın.

Şu anda Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılarımıza, ilgi gösterdikleri markalardan ve işletmelerden gelen sponsorlu içerikleri görüntüleyerek, Twitter’da reklam vermeyi daha avantajlı hale getirmek için yeni bir yöntem üzerinde çalışıyoruz. Bu kişiye özel reklamlar, tarayıcıyla alakalı bilgiler (tarayıcı çerez kimliği) gibi reklam ortaklarımızın bizimle paylaştığı bilgilere dayanmaktadır. Blog gönderimizden daha fazlasını buradan öğrenin.

Reklamlarımızı daha kullanışlı yapmak istememizin yanı sıra, kullanıcılara sade ve anlamlı gizlilik seçenekleri de sunmak istiyoruz. Hesap ayarlarınızdaki “Sponsorlu içerik” ifadesinin yanındaki kutunun işaretini kaldırmanız yeterlidir, Twitter hesap bilgilerinizi eşleştirmeyerek, reklam oluşturmak amacıyla reklam ortaklarımız tarafından paylaşılmasını önler. Twitter’da bu özelliği devre dışı bırakmanız gereken tek yer burasıdır.

Twitter İzleme Yapma (DNT) özelliğini desteklediğinden, tarayıcınızda DNT işlevini etkinleştirdiğinizde; Twitter, reklam oluşturmak amacıyla reklam ortaklarımızdan tarayıcıyla ilgili bilgileri almaz.

Her zaman daha fazla güncelleme yapıyoruz, bu nedenle Resmi Twitter Blogu‘nu yakından izleyin veya en son çıkanlar için @twitter‘ı takip edin. Bu arada bu seçenekler hakkında daha fazla bilgi almak için Yardım Merkezimizi ziyaret edin ve Üçüncü Partiler bölümündeki Gizlilik Politikamıza gelen kısa güncellemeyi inceleyin. Twitter’ı kullandığınız için teşekkür ederiz!

Twitter Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir