Close

Twitter 140 Karakter Sınırını Arttıracağını Duyurdu!

Yaklaşık 1 yıldır sürekli dile getirilen Twitter tarafından 140 karakter sınırının kaldıracağına dair ilgili söylentiler son zamanlarda bu sınırın kaldırılmak yerine arttırılacağı şeklinde yeniden söylenmeye başlamıştı.

Artık Twitter tarafından resmi açıklama da gelince 140 karakter durumu kesinleştirilmiş oldu. fjallraven kanken classic 16 L Bu açıklamaya göre 140 karakter sınırı kaldırılmak yerine genişletilecek. Scarpe Nike Italia Store Fakat karakter sayısında herhangi bir arttırma olmayacak.

@AydoganAykanat şeklinde mentionlarınız, resimleriniz, videolarınız ya da retweet olarak aldığınız alıntı tweeti gibi detaylar artık karakter sınırını azaltmayacak. Böylece Twitter’da nasıl bir şekilde paylaşım yaparsanız yapın her zaman yazmak için 140 karaktere sahip olacaksınız. bestellen schoenen nike air max 2016 goedkoop Ayrıca kendinizi retweet etme durumu da gelecek. nike air max 2016 goedkoop Böylece alıntılama yaparak daha önce paylaştığınız düşünceniz hakkında yeniden yorum yapabileceksiniz.

Bu tarz yenilikler ile daha iyi bir karar verdiğini düşündüğümüz bu değişiklikler için bir tarih belirtilmiyor. Asics Gel Lyte 5 Pas Cher Ancak “yakında” ibaresi geçmekte. Fjallraven Kanken Big UK Buradan hareketle yaz ayları içerisinde gelebileceğini düşünebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir