Close

Pinterest İşletmeler İçin Temel Bilgiler ve Başlangıç

Merhaba ; İşletmeler için Pinterest’e hoş geldiniz!

İnsanlar sevdikleri şeyleri bulmak ve toplamak için her gün Pinterest’e geliyor ve sizin gibi işletmeler insanların ilgi alanlarını takip etmelerine yardımcı oluyor. Alışma süreniz boyunca, Pinterest’ten en iyi şekilde yararlanmanız için size birkaç ipucu göndereceğiz.
Bugün temeller bilgilerle başlayalım.

Pinterest temel bilgileri

Pinterest İşletmeler İçin Temel Bilgiler ve Başlangıç Pinterest İşletmeler İçin Temel Bilgiler ve Başlangıç how to pin
İlk olarak: Pin nedir?
Pinler küçük şirin yer işaretleri gibidir; bir Pine tıklayarak hangi siteden geldiğini görebilirsiniz.

 

 

Pinterest İşletmeler İçin Temel Bilgiler ve Başlangıç Pinterest İşletmeler İçin Temel Bilgiler ve Başlangıç how to collect

Pinlerinizi panolarda bir araya toplayın
Panolar Pinlerinizi organize ettiğiniz yerlerdir. Bir ev geliştirme işletmesiyseniz, mesela bir “Ev Projeleri” panosunda yeni bir banyo tasarımı gibi fikirleri kaydedebilirsiniz.

 

Pin döngüsü
İnsanların Pinterest’te şeyleri bulma ve paylaşma yollarını göz önüne alırsak, içeriğiniz burada tutunabilir. Ne demek istediğimizi görmek için şuraya göz atın:

Pinterest İşletmeler İçin Temel Bilgiler ve Başlangıç Pinterest İşletmeler İçin Temel Bilgiler ve Başlangıç how to cycle
Pin
Sara’nın gözüne favori web sitelerinden birinde bir kamp çantası takılıyor. Bunu hemen “Doğa Sporları Macerası” panosuna Pinliyor.
Repin
Alex bir “rolltop sırt çantası” ararken tesadüfen bu yepyeni Pin’e rastlıyor. “Okula Dönüş” panosuna kendisi için saklıyor.
Üzerine tıklama
Janet, Alex’in panosunu takip ediyor ve kendi ana sayfa akışında bu Pin’i görüyor. Geldiği web sitesini görmek için sırt çantasına tıklıyor.
Ve bu böyle sürüp gidiyor; herkes sevdiği Pinleri bulmaya, saklamaya ve ne olduklarını görmek için üzerlerine tıklamaya devam ediyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir