Close

Siterobot, Online Mağaza Açmak İsteyenler İçin E-ticaret Paketini Tanıttı

Siterobotu Duymayan Yoktur. E-Ticaret ile ilgilenen ve Paket araştıranlara gelsin bu haber ;

siterobot eticaret paketi Siterobot, Online Mağaza Açmak İsteyenler İçin E-ticaret Paketini Tanıttı Siterobot, Online Mağaza Açmak İsteyenler İçin E-ticaret Paketini Tanıttı siterobot eticaret paketi
Web sitesi ve dijital ürün alım satım platformu olarak yayına başlayan ve özellikle webmaster ve yazılımcılara odaklı çözümler sunan Siterobot, şimdi de online mağaza açmak isteyen girişimcilere yönelik yeni hizmeti e-ticaret paketini tanıttı.

Siterobot, kullanıcılara başlangıç, standart ve profesyonel olmak üzere üç farklı paket sunuyor. Bu paketlerin içinde SSL kurulumu, sanal POS desteği, ödeme sistemlerinin entegrasyonu, kategori ve XML tedariği gibi birçok farklı seçenek bulunuyor ve bu hizmetler paket seçimine göre değişiklik gösteriyor.

Siterobot’un başlangıç paketinin fiyatı aylık 99,90 TL, standart paketin fiyatı ise 199,90 TL olarak sunuluyor. Profesyonel paket için şirketlerin ihtiyaçlarına göre bir paket hazırlanıyor ve bu paket için Siterobot’la iletişime geçilerek fiyat alınabiliyor. Kullanıcılar e-ticaret paketini test etmek isterlerse 15 günlük deneme süresinden faydalanabiliyorlar.

Siterobot geçtiğimiz aylarda da site yönetimiyle ilgilenen markalar için SEO araçları, kopya içerik denetleyici ve website trafik değişim hizmetlerini duyurmuştu. Bu ürünlerde de kullanıcılar SEO konusunda destek sağlarken, kopya içeriklerin internet üzerinden tespit edilmesini sağlıyor.

Kaynak : http://eticaretmag.com/siterobot-eticaret/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir