Close

Mobil mesajlaşma uygulamaları Z neslinin ICQ'su, MSN'i olabilir

Z nesli, ICQ ve MSN‘i hatırlamaz ama tarihin tekerrürden ibaret olması yeni bir mesajlaşma çağının yaklaştığını gösteriyor. fjallraven kanken baratas BI Intelligence‘ın araştırmasına göre mesajlaşma uygulamaları, sosyal ağlar karşısında yeniden yükselişe geçmiş durumda.

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla giderek popülerleşen mesajlaşma uygulamaları artık görsel paylaşımların gücünü de kullanarak sosyal ağları ekarte ediyor. nike air max 1 goedkoop BI Intelligence’ın paylaştığı rakamlara göre 4 büyük mesajlaşma uygulamasının aktif kullanıcı sayısı, 4 büyük sosyal ağın aktif kullanıcı sayısını çoktandır geride bırakmış durumda. fjallraven kanken classic 16 L Üstelik aradaki fark mesajlaşma uygulamaları lehine giderek açılıyor.

Mobil veri ücretlerinin düşmesi ve akıcı kullanıcı deneyimi özellikle görüntülü mesajlaşma uygulamalarının birebir paylaşımlarda ilk tercih sebebi olmasını sağlıyor. Fjallraven Kanken Mini Bundan sonra şirketlerin mobil mesajlaşma uygulamalarında gelir kazanmaya odaklanacağını söyleyen BI Intelligence, özellikle Asya’daki uygulamaların (WeChat, KakaoTalk, LINE) bu konuda başarılı olduğunun altını çiziyor.

Sohbet botlarının yükselişi düşünüldüğünde daha büyük bir kilometre taşına yaklaştığımızı da söylemek gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir