Close

Toyota Google'ın sahibi olduğu Boston Dynamics'i satın almak üzere

Google‘ın 2013 yılında satın aldığı robotik çalışmalar yürüten Boston Dynamics‘i satışa çıkardığını sizlere geçtiğimiz aylarda aktarmıştık. Nike Pas Cher O dönem potansiyel alıcılardan biri olarak gösterilen Toyota Boston Dynamics’i satın almak üzere.

Geliştirdiği insansı ve diğer üstün yeteneklere sahip robotlarla tanınan Boston Dynamics çalışmalarından yayınladığı videolar ile küresel bir üne kavuşmuştu. Nike Air Max Sko Daha çok askeri alanlarda kullanılacak teknolojiler ile tanınan şirketin Google tarafından satın alınmasıyla birlikte Android’in kurucusu Andry Rubin öncülük etmişti. kyrie 1 pas cher Ancak Rubin’in Google’dan ayrılmasıyla Boston Dynamics bir türlü geniş kullanıcı kitlelerine ulaşacak robot projelerine yoğunlaşamamıştı.

Alphabet çatısı altında yeniden yapılanan Google’ın da uzun dönemli kâr getirecek projeler yerine kısa vadeli olarak şirketin kasasına gelir getirebilecek projeler üzerine yoğunlaşmaya karar vermişti. goedkoop nike air max 2016 Bunun bir parçası olarak da Boston Dynamics’i satma kararı almıştı. Baskets Under Armour Pas Cher Aktarılan bilgilere göre Toyota ile Google arasındaki anlaşma tamamlandı ve kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir