Close

Instagram'dan Şirketlere Özel Yeni Analiz İmkanı

Sosyal medyaların tümünde son aylarda geliştirmeler arka arkaya gelirken konuyla ilgili bir açıklama da Instagram tarafından yapıldı. Mochilas Kanken Baratas Instagram’da kullanıcılar üzerinden yapılacak incelemeler için kapsamlı bir şekilde yenilik yapılacağı ve düzenlemeye gidileceği belirtilirken, Takipçi Analiz adı ile firmalara özel olarak bir uygulama kullanıma sunulacağı açıklandı.

Instagram üzerinden satış yapan ya da tanıtımlarını gerçekleştiren firmaların sosyal medyadaki takipçileri üzerinden çeşitli analizleri yapabilmesi adına takipçi analizini kullanması gerekirken, eklenti olarak düşünülen bu yenilik kişilerin pek çok konuda bilgisinin alınmasını sağlayacak.

Takipçilerin Detaylarına Ulaşmak Çok Kolay!

Instagram için geliştirilen bu özellikle ile birlikte takipçilerin detaylarına ulaşmak oldukça kolay olurken, bu konuda özellikle fiyat açısından tam olarak detaylar paylaşılmış durumda değil. adidas Stan Smith scarpe Buna karşın pek çok firma için oldukça cazip bir seçenek sunacak takipçi analiz ile birlikte takipçilerin erkek, kadın gibi cinsiyetlerinden yaş aralıklarına kadar pek çok farklı konuda bilgi alınabilmesi mümkün olacak. mochilas fjallraven kanken baratas

Instagram Gelişiyor!

Instagram yeni gelişmeler ile birlikte çok daha kapsamlı hale gelirken, kullanıcı sayısını da artıyor. sac à dos fjallraven kanken Ekim 2010 yılından itibaren kullanıcılar ile bir araya gelen Instagram, 2012 yılından itibaren Facebook bünyesine katılmıştı. cheap air jordans uk 30 milyon kullanıcısı olan Instagram, Facebook tarafından satın alındıktan sonra iyi bir ivme yakaladı. nike air max 2017 pas cher Şu anda Instagram’ın kullanıcı sayısı 400 milyonu geçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir