Close

Yandex Market İle Fiyat Karşılaştırma

yandex-market Yandex Market İle Fiyat Karşılaştırma Yandex Market İle Fiyat Karşılaştırma yandex market

Geçtiğimiz günlerde Türkiye pazarındaki 2. yılını kutlayan Yandex, pazar payını büyütmek ve kullanıcılar arasındaki marka bilinirliğini artırmak için çeşitli servisler sağlıyor. Yandex’in en sonra servislerinden biri de Yandex Market.

500’den fazla e-ticaret sitesinin ürünleri arasından en iyi fiyatları araştırarak kullanıcılara en uygun fiyata sahip ürünü sunan Yandex Market, bir fiyat karşılaştırma platformu olarak öne çıkıyor.

Uygulama oldukça geniş filtreleme özelliklerine sahip. İstediğiniz ürün kategorisini girdikten sonra istediğiniz özellikleri de seçebiliyorsunuz ve görseller arasında arama yapabiliyorsunuz. Platform üzerinde kullanıcı yorumlarını da görebiliyorsunuz ve kullanıcıların oyları arasından en iyi oyu alan ürünleri de inceleyebilme şansınız bulunuyor.

Yandex Market üzerinde 970 farklı kategori bulunuyor. Kullanıcılar diledikleri takdirde ürün ismine ya da markaya göre arama yapabiliyorlar.

yandex-market-fiyat-karşılaştırma Yandex Market İle Fiyat Karşılaştırma Yandex Market İle Fiyat Karşılaştırma yandex market fiyat kar    la  t  rma

Ana sayfa üzerinden bir kategori seçtiğinizde, açılan sayfada birçok filtreleme seçeneği karşınıza çıkıyor. Örnek olarak televizyon kategorisini seçtiğinizde, karşınıza marka, ekran ölçüsü veya çözünürlük gibi çeşitli filtreleme özellikleri de çıkıyor.

Yandex Market, daha fazla markayla çalışmak ve kategori ağını genişletmek için ayrıca platformda yer almak isteyen e-ticaret siteleri için de bir başvuru formu oluşturmuş. Markalar bu formları doldurarak Yandex Market’in kategorileri arasında yer alabilirler. Başvuru formuna buradan erişebilirsiniz.

Son dönemlerde oldukça popülerleşmeye başlayan fiyat karşılaştırma siteleri, kullanıcılara en uygun ve avantajlı ürünleri bulmalarında yardımcı oluyor. Yandex’in de bu pazara girmesiyle marka bilinirliğini daha da artırarak pazar payını büyütebileceğini söyleyebiliriz.

Kaynak: http://eticaretmag.com/yandex-market/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir