Close

Türkiye'nin ilk online pazar yerlerinden Tisho satıldı Son Dakika

Özel tasarım ürünler için online pazar yeri Tisho.com satıldı. 2007 yılında Fatih Demir tarafından kurulan ve bugün 40 bin mağazaya ulaştığını söyleyen girişimin tamamı artık Volkan Arslan’ın.

Matbaa sektöründe farklı şirketlerle ortak ve yatırımcı olarak çalışan Volkan Arslan, bu satın almayla deneyimini Tisho‘ya aktarmayı planlıyor. sac a dos fjallraven Arslan’ın tüm yatırımlarını internet sektörüne kaydırma kararıyla birlikte satın aldığı Tisho ürün gamını böylelikle giyim ve aksesuar dışına çıkaracak. Scarpe Nike Store Italia Hali hazırda toptan satış yapan girişimin kısa süre içinde matbuu ürünleri eklemesini bekleyebiliriz.

Fatih Demir’in bize verdiği bilgiye göre, Tisho bugün günlük ortalama on binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor ve pazar yerinde yüzlerce çeşit ürün bulunuyor. billig nike air max 2016 Kullanıcıların satıştaki ürünleri Tisho üzerinden kolaylıkla tasarlamalarını sağlayan site, bir süre önce bu özelliğini mobile de entegre etmişti. Chaussures Nike Pas Cher Fatih, Tisho’nun tüm siparişlerinin yüzde 30’unun mobil uygulamalarından geldiğini de not ediyor. nike pas cher Bugüne kadar belirgin bir reklam yatırımı yapmayan Tisho, ağırlıkla organik büyüyerek 40 bin dükkana ulaşmış.

Tisho’nun satış sürecine ilişkin değerleme, ödeme süreci gibi detaylar paylaşılmıyor. sac a dos fjallraven kanken france en ligne Fatih Demir, yeni süreçte Tisho’nun başında olmayacak ve yeni Tisho, Volkan Arslan tarafından yönetilecek.

Tisho’nun kişiye özel tasarım ürünler alanında en ciddi rakibi BuldumBuldum.com, bir süre önce kurumsal tarafta vites yükseltmiş ve promosyon ürünler için ayrı bir mağaza açmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir