Close

BolBol.com? Güncellendi

Alternatif bir yemek sipariş servisi olarak başlayıp, Türkiye’de yaklaşık iki yıldır faaliyette olan BolBol.com‘a an itibariyle erişilemiyor. nike pas cher Web sayfası kapatılan servisle ilgili, bir süredir kulislerde olan söylentiler hesaba katıldığında akla gelen ilk soru kapanıp kapanmadığı.

Sorumuza BolBol tarafından henüz bir yanıt alamadığımızı ancak elimize gelen bilgiler dahilinde güncellemelere devam edeceğimizi belirtelim. İkinci önemli not, BolBol.com adresinin teknik bir sorun nedeniyle erişilemiyor olmasından ziyade, kesintinin servisin Twitter hesabı dahil farklı iletişim kanallarını kapsıyor olması. BolBol’un mobil uygulamaları indirilebiliyor ancak şu anda sunucu hatası veriyor.

Yemek sipariş servisi olarak başlayıp, talebe göre dağıtım ve online markete yönelen BolBol, kısa bir süre önce Yemeksepeti soruşturmasında şirket aleyhine ifade vermişti. nike air max femme pas cher Bu süreçte BolBol adına ifade veren Faruk Kayabaşı, piyasada haksız rekabet uygulamaları ile karşılaştıklarını, bu nedenle zor durumda kaldıklarını ifade etmiş ve BolBol’un kapanma noktasına geldiğini söylemişti. sac fjallraven pas cher Dava sonucunda Yemeksepeti 428 bin TL idari para cezası aldı. nike air max BolBol’un durumu ise belirsiz.

Çiçek Sepeti grubunun bir girişimi olarak konumlanan BolBol, bir süre öncesine kadar Çiçeksepeti.com sayfasının alt bölümünde, grup markaları arasında görünür durumdaydı ancak artık değil. Cheap Fjallraven Kanken Mini Logonun bu bölümden kaldırılmış olduğunu WayBack Machine’de 11 Haziran’da alınan ekran görüntüsünden de doğrulayabiliyoruz. BolBol’un bu şekilde sırra kadem basması, Yemeksepeti davasının sonuçlanmasıyla birlikte girişimin fişinin çekildiği şeklinde yorumlanabilir.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Güncelleme: Konuya oldukça yakın bir kaynağımızdan aldığımız bilgiye göre Bolbol kapandı. Hatta şirket bunu Yemeksepeti soruşturması sırasında açıkça ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir